top of page

Schválení žádosti do rejstříku škol MŠMT

Máme velkou radost z toho, že jsme získali od roku 2021/2022 schválení pro vstup do

rejstříku škol a školských zařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Lípa se

dostává do nové etapy svého fungování a stane se oficiální soukromou školou. Z toho také pramení nutnost dodržovat do budoucna maximální počty žáků dle naší žádosti v rejstříku. A proto ač si velmi vážíme zájmu všech nových rodin o zapsání jejich dětí do Lípy, musíme již všechny odmítat z důvodu naplnění kapacity.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Oznámení o konání zápisu

Zápisy do základních škol se blíží. I naší povinností je zveřejnit informace o zápisu do ZŠ Lípa, ač víme, že naše kapacita je naplněna dětmi ze stávajících rodin a další žádosti budeme muset odmítat.

Comments


bottom of page