top of page

Slavnostní otevření

Ve čtvrtek dne 21. října od 16 hodiny jsme otevřeli dveře našich nových prostor pro rodiče, prarodiče, kamarády, příznivce školy i širokou veřejnost. Důvodem k setkání a k oslavě byla úspěšná kolaudace prostor, přestěhování školy a její vstup do rejstříku MŠMT. Účastníci prošli nejdřív přes testovací stan pro splnění aktuálních vládních opatření. Ve škole už na všechny čekalo bohaté občerstvení z domácí kuchyně maminek místních školáků, dílničky pro děti, hudební zdravice dětí z Lípy, výzdoba v podobě výtvorů i fotografií z chodu školy a 19 obrazů Zorky Krupičkové, které věnovala škole do dražby. Každý tak měl možnost si během celého odpoledne doslova „zabojovat“ přihazováním částek na vybraný obraz. Vyhlášení dražby proběhlo na konci akce a výtěžek bude použitý na provoz školy. V průběhu akce otec Bohumil Poláček požehnal škole, novým prostorám a zvolené cestě vzdělávání. Vrcholem celého programu bylo profesionální divadlo Toy Machine. Herci zahráli divadelní představení Král Karel, u kterého se vesele bavili jak děti, tak dospělí. Příběh pozval diváky do středověku, do doby králů a bojů a připomněl život a dílo Karla IV. Děti si užily po představení zkoušení loutek. Děkujeme za hojnou účast, podporu a úžasnou atmosféru všem návštěvníkům.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Oznámení o konání zápisu

Zápisy do základních škol se blíží. I naší povinností je zveřejnit informace o zápisu do ZŠ Lípa, ač víme, že naše kapacita je naplněna dětmi ze stávajících rodin a další žádosti budeme muset odmítat.

Commentaires


bottom of page