top of page

ZŠ LÍPA OTEVŘELA DVEŘE VEŘEJNOSTI

Minulý týden na hodovou neděli jsme poprvé přivítali návštěvníky v nových prostorách naší školy. Zájem o to nakouknout, jak škola vypadá a funguje, nás mile potěšil.Pan Otto Hasoň nám poskytl tyto nádherné fotografie a my mu za ně srdečně děkujeme.


Pro všechny návštěvníky byla připravena nejen komentovaná prohlídka školy našimi pedagogy, ale i dílničky, ukázky používaných pomůcek, fotografie od vzniku školy až po současnost a samozřejmě také domácí občerstvení a malé dárečky vytvořené dětmi z Lípy.


Nestihli jste? Nevadí, již brzy zveřejníme bližší informace k plánované akci Slavnostního otevření školy, na kterou budete všichni zváni.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Oznámení o konání zápisu

Zápisy do základních škol se blíží. I naší povinností je zveřejnit informace o zápisu do ZŠ Lípa, ač víme, že naše kapacita je naplněna dětmi ze stávajících rodin a další žádosti budeme muset odmítat.

Comments


bottom of page