ZŠ LÍPA OTEVŘELA DVEŘE VEŘEJNOSTI

Minulý týden na hodovou neděli jsme poprvé přivítali návštěvníky v nových prostorách naší školy. Zájem o to nakouknout, jak škola vypadá a funguje, nás mile potěšil.Pan Otto Hasoň nám poskytl tyto nádherné fotografie a my mu za ně srdečně děkujeme.


Pro všechny návštěvníky byla připravena nejen komentovaná prohlídka školy našimi pedagogy, ale i dílničky, ukázky používaných pomůcek, fotografie od vzniku školy až po současnost a samozřejmě také domácí občerstvení a malé dárečky vytvořené dětmi z Lípy.


Nestihli jste? Nevadí, již brzy zveřejníme bližší informace k plánované akci Slavnostního otevření školy, na kterou budete všichni zváni.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Na vědomost se dává, že dne 21. 4. od 14.00 do 16.00 hodin proběhne na Základní škola Lípa, z. s. zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2022/2023. Pro školní rok 2022/2023 může Základní škola